Chudszy

THINNER – CHUDSZY

„Chudszy”, to iście zajebisty pseudo-horrorek, bazujący na noweli Stephena Kinga. Otyły jak Wojciech Mann prawnik (w tej roli świetny Robert John Burke) przypadkowo śmiertelnie potrąca córkę króla cyganów. Fakt faktem, gdyby w tej samej chwili jego żonka nie obciągała mu, podczas gdy on kierował samochodem, nigdy nie doszłoby do tej tragedii.
Wspomniany już prawnik zaczyna w niesamowicie szybkim tempie chudnąć, co ma tragiczne skutki dla jego zdrowia. Jego dwaj kumple, którzy pomogli mu wywinąć się od odpowiedzialności, również zostają dotknięci przekleństwem, rzuconym przez cygańskiego cwaniaka, które u każdego z nich przybiera inną, przerażającą formę.
Film wciąga jak chodzenie bo bagnach. Przez cały czas projekcji obserwujemy głównego bohatera, który nie dość, że musi walczyć o swoje życie, to jeszcze gratisowo odkrywa, że jego żonka może mieć kogoś na boku.
Fabuła jest tu prowadzona wyśmienicie, kompletnie nie pozwalając się oderwać się od monitora. Na uwagę zasługuje także dość niespodziewany finał, bardzo fajna gra aktorów i specyficzny, małomiasteczkowy klimacik. Jak dla mnie, palce lizać.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=01ese31eyL0

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.