Gotycka i szalona lolita

GOTHIC AND LOLITA PSYCHO
GOTYCKA I SZALONA LOLITA

Gdyby kobiety miały zamiast stóp kopyta, nie musiałby łazić na koturnach… ot taka myśl zaświtała mi dzisiaj, gdy zdrożony i upocony jak kozioł wracałem z pracy.

Jak to ma się do recenzowanego tu filmu? Eee… bo tytułowa dziewoja je nosi? Może i tak, nie zauważyłem, chciałem natomiast podzielić się z wami tą karkołomną i dziwaczną myślą.

Po prostu taka wiedza może się wam kiedyś przydać, tak??

Koniec bezsensownego gaworzenia, zapodam wam teraz kilka informacji o filmie.

5

Odziana w czerń i inne emo-mroczne pierdółki kobitka była kiedyś świadkiem zabójstwa swojej matki i trwałego okaleczenia ojca.

Nieustraszony babiszon o kaprawym ryjku (odpychająca powierzchowność, mówię wam) korzystając z zajebiaszczych umiejętności walki i zestawu parasoli służących do mordowania eliminuje ludzi odpowiedzialnych za wspomniany czyny.

Jest babeczka samuraj, nauczyciel z bojowym skrzyżowaniem nóg, nieco przypadkowy spec od zamków, laska z 2 pistoletami (w tym jednym z wbudowanym telefonem w rękojeści) i naczelny wódz szajki z długaśną łapą.

55

Ludziska leją się po mordach aż miło, choć średnio efektownie. Każda potyczka kończy się „finisherem”, a poziom krwistości choć nie wybija się ponad przeciętność jest zadowalający, a krwawe eksplozje nie nudzą.

Myślałem, że usnę po piętnastu minutach, ale o dziwo dało się to oglądnąć za jednym zamachem i to bez większego uszczerbku na zdrowiu.

Czasem efekty trącą lekką amatorką, a lolita jest po prostu brzydka, ale co tam, dałem radę za pierwszym podejściem i to przy dwóch piwkach.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=-nXwlTxsJeg

Werdykt:

 

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.