Naznaczony

  insidious-poster-1

INSIDIOUS

NAZNACZONY

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że oglądałem drugą część „Conjuring”, którą prawdę mówiąc zacząłem oglądać jakiś czas temu, ale usnęło mi się na tym cholernie szybko. Tak szybko, że nie zdążyłem nawet ściągnąć skarpetek z wydzierganymi rekinkami trygrysimi. Są słodziaśne, zapewniam was.

I choć na dniach z pewnością zapodam sobie wspomniany film, to dzisiaj chciałbym zarzucić wam recenzję, z którą zwlekałem od dawna. Powód był taki, że po prostu mi się nie chciało, ponieważ produkcja ta wywołała u mnie jedynie odruch, który doskonale zna każdy narkoleptyk.

elise_insidious

Naprawdę dzieciaczki, nie kumam zachwytów niektórych ludzi, którzy spuszczaliby się na pudełko z tym filmem gdyby w ogóle go kupili i wychwalają ten twór pod niebiosa.

Historia jest przecież bardziej schematyczna, niż moje recenzje i nie była mnie w stanie absolutnie niczym zaskoczyć.

Jeśli nie wiecie czym to pachnie, to już gadam. Młody, ciemnowłosy chłopiec robi salto w powietrzu i z impetem uderza o podłoge, wywołując tym konsternację u obserwujących jego zmagania z grawitacją korników.

insidious-1

Po tym zdarzeniu, choć Tadeusz Drozda (ktoś go jeszcze pamięta?) zaprosił go do swojego programu „Śmiechu warte”, kondycja psychiczna chłopca zaczęłą się pogarszać. Nawiedził go zły duch, który prócz podpieprzania mu gumiżelek… dobra, kończę tę farsę.

Tak naprawdę grzmotnął o glebę, zaczął widzieć duchy, a na pomoc przybyła dwójka pogromców mrocznych istot. Tyle musicie wiedzieć! Naprawdę!

14344937_344588959211803_4218251589192403726_n

Nie zrozumcie mnie źle, film ma swoje momenty, ale za diabły nie potrafił mnie do siebie przekonać i odpychał mnie co rusz, przez co wychlałem podczas seansu więcej niż się spodziewałem.

Jeśli chcecie znać moje wrażenia z następnych części, dajcie znać, z pewnością sobie je wtedy obejrzę i opiszę je nieco bardziej szczegółowo, ale nie spodziewam się niczego lepszego. A może się mylę? Wy mi powiedzcie.

Dla zainteresowanych:

Cały film

Werdykt:

 3 piwa

Podobało Ci się?

0 0

1 komentarz

  1. Zgadzam się po raz kolejny 😉 Ja dałem piąteczkę obejrzeć można swoje momenty ma, niestety nie potrafi ich wykorzystać.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.