DARK HAUL

MROCZNY TRANSPORT
Proroctwa mają to do siebie, że spełniają się w sposób, który wybitnie nie pasuje bezpośrednio zaangażowanym w to ludziom. Pech chciał, że skrzydlaty stwór wraz ze swą bardziej urodziwą siostrunią wymknął się z pod kontroli i zaczął robić rzeczy gorsze, niż paradowanie z fajfusem na wierzchu.
Tajny zakon, który był świadkiem narodzin skrzydlatej bestii płci męskiej, pilnuje potworności przetrzymując ją i transportując w potężnej ciężarówce, która jest zarówno domem jak i więzieniem potwora.
Gdy jednak z biegiem czasu straszydło zaczyna dziczeć uodparniając się na wpływ wyglądającej niczego sobie siostruni, ofiary w ludziach są nieuniknione, a co za tym idzie, trup będzie ścielił się gęsto, a bohaterowie w ekspresowym tempie fajdać będą swoje gatki.
Czy tak samo będzie z widzami? Ni chuja.
O ile pierwsze 15-20 minut jest interesujące, to im dalej brnąłem w to filmiszcze, tym bardziej chciało mi się kimać i nawet kilka piw, które z reguły znakomicie wpływają na mój organizm nie pomagało dotrwać mi do końca.
Przykro mi to stwierdzić, ale film ten jest kompletnym nieporozumieniem i niezwykle ciężko jest dotrwać do końca nie wstrzykując sobie dożylnie preparatów pobudzających.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=eGndT09Vwfo

Werdykt:

Udostępnij.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz