Milfy kontra zombie

MILFS VS ZOMBIES
 
MILFY KONTRA ZOMBIE
Są takie chwile, gdy nawet goły cyc nie jest w stanie uratować filmu. Nawet dwa gołe cyce pomnożone przez cztery… wydaje się to wam niepojęte? Wiem, czacha dymi gdy trzeba to przetrawić, ale nie robiłbym was przecież w jajco.
Przykrą rzeczą jest również fakt, że autorzy tego dzieła nie znają rozwinięcia skrótu M.I.L.F. Czemu? Ponieważ mamuśki (kwestia gustu, wiem) są naprawdę nieapetyczne, a gdy ściągają fatałaszki i wywijają zakrwawionymi piersiami, robi się jeszcze mniej porywająco.Fabuła, podobnie jak układ trawienny chomika nie jest zbyt skomplikowana. Lekko podstarzałe babeczki zamierzają pobawić się we własnym towarzystwie w domku skrytym w lesie, gdzie będą chlać, gaworzyć i leczyć kaca nad ranem.

Nie wiedzą jednak, że w okolicy grasują ożywione trupy, które nie tylko połakomią się na piersiaste kobitki, ale także na ich mężów, którzy korzystają z uroków życia, mile spędzając czas w towarzystwie łatwych panienek, w głębokim poważaniu mając takie pojęcia jak wierność, trzeźwość i higiena.

Pewnie ciekawi jesteście smaczków, jakie towarzyszą tej opowieści, tak więc pozwólcie, że rozwieję wasze wszystkie wątpliwości. Ten film ssie. To tylko głupawa jatka, pełna nieśmiesznych żartów i żenujących sytuacji, która bardziej wkurzała niż bawiła.

Przyznać muszę, że efekty gore, jak na taką amatorkę wyglądają naprawdę bardzo dobrze, ale co z tego, skoro pospolity człek, za jakiego się uważam nie może się wprost doczekać, aż napisy końcowe uraczą jego obolałe oczy?

Jeśli jesteście początkującymi twórcami efektów Gore i chcecie podpatrzyć parę motywów do ich produkcji, to być może czegoś się tu nauczycie. Reszta niech tym wzgardzi, chyba że koniecznie musicie na własne patrzałki przekonać się, jak nieapetyczne są tu tytułowe Milfy.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.