Metalowe monstrum


METAL SHIFTERS – METALOWE MONSTRUM

Z pewnością cieszylibyście się mogąc zarzucić patrzałką na film, który łączy w sobie najlepsze cechy takich produkcji jak „Terminator 2”, „Wstrząsy” i „Transformers”.
Jeśli już napaliliście się niczym szczerbaty na suchary, przyjdzie mi przygasić wasz entuzjazm. 
Film o ożywionej przez kosmiczne siły rzeźbie, wyprodukowanej na stulecie miasteczka przez lokalnego złomiarza jest prostą i nie posiadającą żadnych wybitnych cech produkcją.
Co prawda napomknąłem już co nieco o fabule, ale uzupełnię to trochę, żeby później nie było fochów. 
Sprawcą całego zamieszania jest bakteria-wampir, która dostała się na Ziemie za pomocą rozbitego rosyjskiego satelity. 
Dwóch braci sprzedaje jej resztki miejscowemu złomiarzowi, który zbudował wspomnianą maszkarę, a mikroby posiadające umiejętności ożywiania metali reanimują ogromnego golema, który sieje popłoch w okolicy.
Jest to typowy średniak, który posiada dwie pozytywne cechy. Po pierwsze, bestia wygląda całkiem fajnie, a po drugie kilka głupawych akcji potrafi wywołać uśmiech na facjacie widza.
Reasumując, gdyby Rosjanie nie wysyłali badziewia w kosmos, amerykańska społeczność nie musiałaby bawić się w podchody z metalowym kolosem. Jaki ma to związek z dzisiejszymi problemami na Krymie? Sami sobie dopowiedzcie.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.