Kottentail

KOTTENTAIL

 

Uroczy, puchaty króliczek o imieniu Frederico jest nietypowym zwierzakiem i nie mam tu na myśli tego, że jest zrobiony z pluszu i nie jest w stanie poruszać się bez udziału osób trzecich. Mały słodziak został uwolniony z laboratorium, gdzie prowadzono na nim eksperymenty, które z pewnością mocno go wkurwiły, pozostawiając spore skazy na niezbyt rozgarniętej psychice.

Szalejąc na wolności, gryzie on lokalnego farmera w czerwonym, kraciastym sweterku, który pomimo swojego pokojowego nastawienia zaczyna wykazywać skłonności do agresji, dzikiej kopulacji oraz szamania ogromnej ilości warzyw. Wiem, że wydaje się to wam przerażające, ale jest będzie jeszcze gorzej.

kotenn

Gdy w okolicy zaczynają ginąć ludzie, część mieszkańców postanawia zbadać sprawę, w którą angażuje się również pewien detektyw, kobiece stowarzyszenie Sigma Gamma Cośtam (ciężko było zrozumieć ich trajkotanie) oraz panienka, która pracuje dla miejscowej gazety.

Wszystko to niestety przypomina jeden wielki bełkot, a zarówno humoru, jak i parujących flaków na próżno tu szukać. Nawet tytułowy farmer nazwiskiem Kottentail, po pełnym przekształceniu w królikołaka prezentuje się mizernie, a jedyną rzeczą, jaką ewentualnie mógłbym pochwalić jest plakat.

koten

Sami więc widzicie, że kompletnie nie ma się tu czym zachwycać, a muszę jeszcze nadmienić, że film ciągnie się niemiłosiernie, tak więc dotrwanie do końca jest wyczynem godnym prawdziwego masochisty.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.