Goblin


GOBLIN

Przeświadczeni o oczyszczającej mocy płomieni wieśniacy, którzy wszędzie szukają diabelskich pomiotów (aż dziwne, że szatan nie wysyła im smsów) wyrywają noworodka z rąk pewnej młodej matki i wrzucają je do ogniska.

Gdy podkręcone niczym baseballowa piłka dziecko z impetem wpada w ogień, matka rzuca na całe miasteczko klątwę, której działanie powoduję, że w każde święto Samhain okolica nawiedzana jest przez goblina, którego głównym celem jest porywanie dzieci do krainy zmarłych.

Jeśli macie głęboką nadzieję, że bestia w filmie prezentuje się tak na plakacie, to od razu możecie wrzucić na luz i przygotować się na rozczarowanie.

Stwór wygląda jak jeden z upiorów pierścienia, z tym że jego ryj to nawet nie maska, a kiepsko animowana paszcza pełna zębów. A co mi tam, pokażę go wam żeby później nie było foszków:

Dobra, może lekko przesadzam, ale choć nie ma aż takiej tragedii, to naprawdę można byłoby się postarać lepiej.


Głównymi bohaterami filmu jest nie pierwszej świeżości parka z córką z innego małżeństwa, którą spłodziła męska połówka ich nowego związku, wspomniana już młodociana podfruwajka, jej wiecznie napalona kumpela oraz pewien noworodek, który jednak szybko zostaje uprowadzony.

Ludziska biegają po lasach i użerają się z goblinem starając się odzyskać porwanego dzieciaka, co może i nie jest specjalnie interesujące, ale widać, że scenariusz nie był pisany na przysłowiowym kolanie.

Jeśli macie chęć zapuścić sobie tę produkcję w oczodół, kupcie sobie trzy piwencja i oliwki na zagrychę.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=F_k7ZBl9LRk

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. Oliwki? Do piwa?
    Apage!

    Odpowiedz
  2. Oliwki pasują do wszystkiego… choć nie jest to tak dobre połączenie jak ser pleśniowy+maślanka straciatella… piekło w gębie, ogień wiadomo gdzie 😉

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.