Kot z rękami

THE CAT WITH HANDS
KOT Z RĘKAMI

 

Animacja poklatkowa to forma artystycznego wyrazu, którą albo się kocha, albo nienawidzi. Ci, którzy choć trochę mnie znają wiedzą, że należę do osób, które uważają ją za równie świetną rzecz jak animatronikę.

Jeśli wy również lubujecie się w takich tematach, a na dodatek absurdalne, pokręcone historie są dla was czymś, co sprawia że wasza dusza tańczy breakdance, to prezentowane tu dzieło wybitnie trafi w wasze gusta.

Trwający zaledwie kilka minut, krótkometrażowy filmik opowiada historię kota, który posiada specjalną umiejętność.

555

Otóż bestia ta potrafi wykraść swym ofiarom części ciała i tym sposobem coraz bardziej upodabniać się do człowieka i chyba nie muszę dodawać, że ze zwykłym puchatym sierściuchem nie ma prawie żadnych cech wspólnych.

No… może poza zamiłowaniem do bezzasadnego okrucieństwa i przesiadywania w pudełkopodobnych pojemnikach, które ponoć nawet puste, po jakimś czasie generują losowego kota… podobno.

55

Nie wiem co mnię tknęło, że nagle przypomniałem sobie o tej produkcji, ale po jej odświeżeniu nie pozostaje mi nic innego, jak z czystym sumieniem polecić ją wam.

Te pięć minut na pewno was nie zbawi, a być może będzie to coś, co wywrze na was niesamowite wrażenie.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

6 komentarzy

 1. Dzięki, kapitalne 🙂 Jak połączenie braci Quay z Allanem Poe

  Odpowiedz
 2. Cudownie było obejrzeć taką perełkę tego wieczora. You made my night!

  Odpowiedz
 3. A chciałem to obejrzeć, ale teraz już nie zrobię tego błędu:)

  Odpowiedz
 4. Inne części tej pfff… trylogii są ponoć dużo gorsze 😉

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.