Kondom zabójca

 

KILLER CONDOM – KONDOM ZABÓJCA
 

Czy broń palna jest w stanie powstrzymać potworną prezerwatywę? Czy policjant gej, wielbiony przez swego transseksualnego kumpla z jednostki potrafi przekonać innych o istnieniu tajemniczego monstrum, odgryzającego penisy w zaciszu pewnego motelu?

Na to pytanie odpowiecie sobie sami, o ile dotrwacie do końca seansu.

Nie muszę was uświadamiać, że jest to jedna z tych produkcji, których oglądanie wymaga od widza odpowiedniego dystansu, a że nie jest to rzecz dla normalnych ludzi, świadczy z resztą sam tytuł.

killer-condom

Od zawsze, niemieckie produkcje filmowe kojarzyły mi się tylko z pornolami w niskiej rozdzielczości i choć tak pewnie zostanie już do końca, to jednak ten film, na zawsze odbierze mi chęć do oglądania produkcji naszych sąsiadów zza miedzy.

Nie chodzi tu nawet o to, że język niemiecki działa na mnie jak płachta na byka, psując seans i zmuszając do ciągłego przyciszania głośników.

Chodzi tylko o to, że nie jest to film dla każdego, jego dziwna, mroczno-śmieszna atmosfera oraz „szprechający” aktorzy potrafią mocno zniechęcić/zachęcić do oglądania, w zależności co komu odpowiada.

killlll

Jest tu nieco zabawnych scen, kiedy to na przykład … a z resztą sami zobaczycie. Samo monstrum, za którego stworzenie odpowiedzialny jest chuj wie kto, popiskując, chichocząc i czając się na ofiary sprawiało sympatyczne wrażenie.

Na koniec, ogłoszenie parafialne.

Osoby, które są homofobami, nienawidzącymi języka niemieckiego bardziej niż zupy ogórkowej,

a do tego, nie mają za grosz poczucia humoru, niech omijają ten film szerokim łukiem.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

 

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.