Jestem Omegą


I AM OMEGA – JESTEM OMEGĄ

Mark Dacascos, aktor znany z „Braterstwa wilków” czy serialu „Kruk” nie wygląda na swoje lata. 
Facet ma pięć dych na karku, a wciąż wygląda jak trzydziestolatek i choć pewnie przy próbie zrobienia salta rozpadłby mu się kręgosłup, to jednak stać go jeszcze na sprzedanie kilku potężnych kopniaków.
W schematycznej kopii filmu „Jestem legendą” świat jest w kompletnej rozsypce. 
Zainfekowani ludzie panoszą się po ulicach, a resztki ludzkości próbują związać jakoś koniec z końcem.
Renchard, grany przez naszego podstarzałego ninja facet żyje samotnie ubolewając po stracie żony i syna. 
Po pewnym czasie porzuca miłą stagnację i razem z dwoma żołnierzami, którzy rozpieprzają mu chałupę wyrusza na ratunek wyglądającej jak płaskownik niewieście, która uodporniona jest na zarazę.
Po drodze ujrzymy kilka strzelanin, pałowanie zarażonych z wykorzystaniem nunczako, olimpijski rzut oponą oraz badziewny i ograny zwrot akcji.
Film jest do posrania średniawy i sklejony na szybko, toteż nie nad czym się zachwycać, ale z drugiej strony istnieje wiele znacznie gorszych dzieł, które niemiło śnią się po nocach.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.