Gwiazdy w oczach / Starry Eyes

Bardzo ciekawa mieszanka gatunków. Jest i okultystycznie, i psychologicznie, i brutalnie, i krwawo, jest sporo tzw. body horror a nawet da się zauważyć odniesienia do wampiryzmu (na dodatek bardzo oryginalne).
Historia jest niesamowicie wciągająca i angażująca emocjonalnie. Poza tym film jest zrobiony trueschoolowo (żadne tam ugrzecznione kadry, jest krwawo i obrzydliwie a także obscenicznie, kiedy trzeba). Do plusów można zaliczyć fakt, że film nie jest do końca jednoznaczny i na dodatek ma jakieś przesłanie (oczywiście nie jakieś super głębokie, ale może dać do myślenia) Do plusów na pewno trzeba też zaliczyć rolę głównej bohaterki-pasuje idealnie i gra naprawdę świetnie!
Film może się nie spodobać komuś, kto chce sobie obejrzeć czysty gatunkowo horror (np. ma akurat ochotę na ghost story, slasher, devil itd), miszmasz tego obrazu może zdezorientować lub rozczarować, chociaż naszym zdaniem wszystko tu świetnie do siebie pasuje.
W dwóch słowach:dobry horror!

http://horroryonline.pl/film/gwiazdy-w-oczach-starry-eyes-2014/440

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.