Eden Lake

 
EDEN LAKE

 

Uwielbiam Michaela Fassbendera, jego kreacje aktorskie i charyzmę, którą przebija takich pseudoaktorów jak na przykład Jack Nicholson, którego jedyną cechą charakterystyczną jest dziwaczny uśmiech i uniesienie brwi. Tak, tak, Nicholson to dla mnie łajza wśród aktorów i możecie mnie za to kamienować.

Misiek gra tutaj człeka, który uparł się, by ze swoją lubą zwiedzić kamieniołomy. Ma w tym swój utajony cel, ponieważ postanawia się jej tam oświadczyć, a trzeba przyznać że okolica nadaje się do tego… średnio.

bbb

Po pierwsze jakkolwiek urokliwe to nie jest, a po drugie jak zawsze coś musi przeszkodzić głównym bohaterom w spokojnym kopulacyjnym wyjeździe.

W każdym razie szybko okazuje się, że upragnionego spokoju nijak tu nie uświadczą, ponieważ banda wyrostków o sadystycznych skłonnościach postanowiła pobawić się ich kosztem. Młodziaki i parka bawią się w kotka i myszkę, co finalnie doprowadza do przerażających scen, które ukazują brutalność i zezwierzęcenie zdeprawowanej młodzieży.

bb

Cholerne gnojki są tu tak wkurzające, że widz ma ochotę wpieprzyć im tak, że połamane ręce i nogi będą najmniejszymi z ich zmartwień. To pokazuje dobitnie jaki bardzo wydarzenia w tym dziele rzutują na psychikę widza.

Dodatkowo ciekawostką jest sam finał filmu, w którym… a co ja wam będę spoilerował, jeśli macie mocną, odporną na terror psychikę, to śmiało odpalajcie filmidło i „cieszcie się” seansem. O ile tak można to ująć.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. "[…] uwielbiam czasem hasać sobie boso po łące, będąc ubranym w lateksową maskę, trzewiczki […]"

    No to jak to jest z tym obuwiem? XD

    Odpowiedz
  2. Cholera, coś w tym jest 😀 Trzeba zrobić dyskretny retusz…

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.