Eddie: kanibal lunatyk

EDDIE THE SLEEPWALKING CANNIBAL
EDDIE: KANIBAL LUNATYK

Lars, młody facet będący niegdyś słynnym malarzem przeprowadza się do małego miasteczka by uczyć dzieciaki w szkole. 
Choć nie jest to typ faceta, z którego sława wydostaje się z każdego otworu ciała powodując chorobę popromienną u stojących koło niego osób, to jednak ewidentnie coś jest z typem nie tak.
Przygarniając do swojego domu upośledzonego Eddiego nie spodziewa się nawet, że jego gość pod wpływem stresu nocami wymyka się ze swojego pokoju mordując i pożerając zwierzęta oraz ludzi.
Dla cwanego malarza początkowo wychodzi to jednak na dobre, ponieważ obserwowanie kanibala w akcji jara go tak niesamowicie, że świeżo po morderstwach jest w stanie malować obrazy tak wspaniałe, że Van Gogh odgryzłby sobie ostatnie ucho by móc tak majtać pędzlem. 
Kończy się to wszystko dość spodziewanie, ale cały film trzyma równy poziom i ciekawi aż do samego końca. Amatorzy jatek z pod znaku gore z pewnością ciekawi będą czy jest tu na czym zawiesić oko, nieprawdaż? 
Jeśli chodzi o bebechy i juchę to nie ma tego wiele, a jeśli już coś się pojawia to mimo wszystko nie jest w stanie wywołać w zafascynowanych „siekanką” widzach choćby cienia obrzydzenia czy minimalnych śladów erekcji.
Film jest czarną komedią zrobioną z polotem i wdziękiem, a trzeba przyznać, że rzadki to dzisiaj okaz. Bez dalszego pitolenia rzeknę wam, że naprawdę warto go sobie zapuścić i to nawet podczas posiadówy ze swoją kobietą.
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=3VCU40-0e44
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.