Disco egzorcysta

THE DISCO EXORCIST
DISCO EGZORCYSTA

 

Osobiście zdarzyło mi się poznać kilku ludzi, zajmujących się egzorcyzmami i przyznać muszę, że żaden z nich wiele nie różnił się od głównego bohatera tego spektakularnego, okultystycznego horroru disco.

Różowe bokserki, zamiłowanie do twardych narkotyków, obnażania się i seksu za pieniądze to prawdopodobnie cecha wspólna tego cechu, ale w przeciwieństwie do moich znajomków, Rex Romański może pochwalić się pewnymi sukcesami w tym zawodzie… no dobra, nie jest prawdziwym egzorcystą, ale członkowie jego familii owszem.

 

Nasz wychudzony ruchacz pewnego razu posunął się o krok za daleko, ponieważ uwiódł, wykorzystał i porzucił kobietę wyszkoloną w okultystycznych praktykach. Ta, postanowiła zniszczyć chłoptasia oraz panienkę dla której została ciśnięta w kąt, wykorzystując do tego celu praktyki voodoo… wiecie, laleczki, piórka, zapalniczki Zippo.

Biorąc w posiadanie ciała i umysły otaczających Rexa osób, zamierza zamienić go w stertę parujących trzewi, a diabelski pakt oraz nieliche umiejętności dają jej przewagę nad każdym przeciwnikiem. Czy to jednak wystarczy?

Film kończy się jatką na zapleczu baru i muzyką z „Egzorcysty” przerobioną tak, że można do niej machać pośladkami i rytmicznie podrygiwać kolankami, tak więc sami czujecie klimat.

Niestety, prócz kilku gołych cycków, jako takiej gry aktorskiej i paru krwawych scen, nie ma tu absolutnie nic, co mógłbym z czystym sumieniem pochwalić.

Produkcje tę możecie potraktować bardziej jako ciekawostkę z głupio brzmiącym tytułem, bo wątpię czy z własnej woli dotrwalibyście do jej końca. Na szczęście macie kogoś, kto zrobił to za was i lekko się przy tym nabzdryngolił, tak więc chwała mi i sława! Chyba.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.