Człowiek szczurRATMAN – CZŁOWIEK SZCZUR

Może i nie jest to zbyt profesjonalne podejście, ale nie chciało mi się pisać tej recki, no ni cholery. Film oglądnąłem za pierwszym podejściem, ale wyłącznie dlatego, że w diabelsko mi się nudziło.

Opowiada on o naukowcu, który krzyżuje człowieka ze znanym nam wszystkim milutkim i kosmatym gatunkiem.  Lubujący się w białych kitlach jegomość robi to tylko po to, by zaimponować kolegom naukowcom i zachapać jak największą ilość dolców.
Karmiony niczym król karzełek ze szczurzymi zębiskami zaczyna nabierać sił i wyłamuje druciane pręciki swojej ciasnej klatki, po czym dale dyla w plenerek.
Kilka osób zostaje przez niego zagryzionych, a przypadkowo pałętający się okolicy reporter oraz jego niedawno poznana znajoma wpadają w sam środek „akcji”.
Przez pierwsze dziesięć minut ślęczenia przed telewizorem wydawało mi się, że choć rewelacji nie będzie, to w miarę fajnie spędzę ten czas racząc się piwkiem.
Jednak po tym czasie moje najgorsze obawy zaczęły się urzeczywistniać. Filmidło jest szare, nudne i nie ma w sobie nic, co mogłoby przyciągnąć widza.
Jedyną fajną sceną w całym filmie był atak szczuroczłeka, w którym w roli dublera wystąpiła plastikowa lalka, którą ktoś napieprzał po twarzy pewną niewiastę…
Kompletna strata czasu.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=snfthlqUJcM

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.