Bestie z morza Beringa

BERING SEA BEAST

BESTIE Z MORZA BERINGA

Morskie wampiro-nietoperzo-płaszczki rozpoczęły żer!

Musicie wiedzieć, że są to istoty, które nie są wybredne jeśli chodzi o towarzystwo. Nie przeszkadzają im albatrosy-kanibale, rapujące meduzy ani rekiny pacyfiści.

Kurewsko jednak nienawidzą naszego gatunku i nie dość, że uwielbiają rozszarpywać ludzkie ciało pokaźnymi zębiskami, to w dodatku używają nas jako mobilnych żłobków w których bytują ich młode…

Zakumaliście o co mi biega? Jeśli nie, oglądnijcie sobie „Obcego”, tam motywy są podobne.

 555

Jak się okazuje, babeczka z Instytutu Oceanograficznego od dawna śledzi morskich krwiopijców i zdołała nawet wyszyć z wikliny ich podobiznę.

No dobra, nic takiego nie zrobiła ale gdyby mocno tego pragnęła, na pewno by się jej udało. W ostateczności pozostaje jej siła wyobraźni i dziecięcych marzeń.

Wraz z miejscowymi poławiaczami ryb, stara się ona pochwycić żywcem jedno ze stworzeń, a następnie zażegnać zagrożeniu jakie z pewnością stanowią.

55

Choć pomysł nie jest ultra ciekawy, to wykonanie potworów i lekkie akcenty humorystyczne wychodzą temu filmowi na dobre i z pewnością będziecie się na tym nieźle bawić, o ile macie nieco dystansu do dzieł rodem z brazylijskiej telewizji.


Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=IbrXK84NH0o

Werdykt:

 

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.