Ładunek

 

CARGO

ŁADUNEK

Co powiecie na małą krótkometrażówkę z zombiakami w tle? Nie spodziewam się, że będziecie ronić łzy, skandować krzycząc moje imię czy padniecie na kolana będąc pod wpływem przeczytanej recenzji.
Pewnie zamiast tego walniecie sobie kolejnego browarka i pełni animuszu zabierzecie się za przeglądanie filmików z kotami lub też obczaicie ostatni hit internetu, którym jest wiewiórka taplająca się w mini basenie pełnym czekolady.
Może i jest to urocze, ale nie aż tak bardzo, jak historia przedstawiona w tym krótkometrażowym filmie.
Wyobraźcie sobie ojca, który żyjąc w świecie zdominowanym przez nieumarłych kanibali stara się zrobić wszystko co tylko możliwe, by jego dzieciaczek przeżył apokalipsę nie kończąc swego krótkiego żywota w paszczach truposzczaków.
Mógłby więc zbierać borówki, sadzić marchew oraz wybierać się na szaber, by skołować antybiotyki i inne tego typu środki niezbędne do przetrwania.
Jednak postawiony pod murem, widząc nieuchronność losu decyduje się postawić na nieszablonowe myślenie, zadziwiając widza nieschematycznym podejściem opierającym się na altruistycznej sztuce przetrwania.
O co mi dokładnie chodzi? O tym przekonacie się, jeśli odpalicie sobie tę krótkometrażówkę. Łba mi to nie urwało, ale sam pomysł jest ciekawy, a filmik ten można sobie przyswoić zaopatrzonym w jednego browarka.
Jak mawia nasz prezydent: „Morzna…? Morzna.”

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=gryenlQKTbE

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.