Atak królewskich krabów

KING CRABS ATTACK!
ATAK KRÓLEWSKICH KRABÓW

 

Pamiętacie czasy, gdy Francja zachowała się niczym zdzielony miotłą szczeniaczek i z piskiem uciekła pod łóżko, gdy tylko naziści pogrozili im okrwawionym paluchem? Każdy to pamięta, a tchórzostwo gustujących w żabach przywódców tego kraju stało się niemalże legendarne.

Jednak czasem nawet pojedyncza jednostka jest w stanie uratować kraj przed totalną zagładą, o ile ma na tyle jaj, by poświęcić się dla dobra ludzkości i co równie ważne, wie jak trafić w czuły punkt szaleńca, który za nic ma ludzkie życie.

Pewien brodaty młodzian od dawna podejrzewał, jakie zagrożenie czai się w morskich głębinach, ponieważ w dzieciństwie jego matka została pożarta przez kraba giganta, a jedyną rzeczą, jaka się po niej ostała była dolna część żuchwy… a właściwie tylko zęby.

Nosząc na szyi pozostałość po mateczce, niczym niezbyt gustowny wisiorek w końcu natrafia na ślad człowieka, który ma iście diaboliczny plan, który bez żadnych skrupułów wprowadza w życie. Kraby giganty wychodzą z morza polując na ludzi, a nasz główny bohater decyduje, by poświęcić się w imię wyższych celów.

Ta krótkometrażowa produkcja jest naprawdę pocieszna i przez siedem minut seansu powinniście się na niej dobrze bawić. Potworne skorupiaki wykonane są techniką poklatkową i pomimo, że nie jest ona najwyższej jakości, to jakoś dziwnie pasuje do całości, nie powodując odruchów wymiotnych.

Jeśli macie dostęp do laptopa w trakcie przerwy w pracy i chcielibyście oglądnąć krótką pseudo komedię, wzorowaną na archaicznych Monster Movies, to wiecie co robić.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.