FIST OF JESUS – PIĘŚĆ JEZUSA
Kojarzycie motyw z Biblii, gdy Jezus miał nadwyżkę many i spożytkował ją w celu wskrzeszenia Łazarza? 
W okrutnie spektakularnym remake’u tych zdarzeń, synowi bożemu nie wszystko wychodzi równie łatwo jak oryginalnym Historic – Science fiction, którego pierwotnie był bohaterem.
W tej wersji wydarzeń, wskrzeszony nieboszczyk natychmiastowo przemienia się w żądnego ludzkiego ciała nieumarłego i w umykającym oczom tempie infekuje całe rzesze świadków cudu.
Przeciwko Jezusowi i Judaszowi staje chmara ożywionych Izraelitów, Rzymian oraz (co zaskakujące) kowbojów. Nie macie się jednak czym martwić, ponieważ są oni bezlitośnie gromieni dzięki specjalnej umiejętności brodatego mesjasza.
Obdarzony magicznymi mocami zbawiciel wyposażony w broń ichtiologiczną bez litości miażdży oponentów śledziami, dziurawi miecznikiem, sieka rybą piłą oraz podpuszcza piranie do wyżerania bebechów swoim wrogom.
Choć teatrzyk, który miał zagwarantować Jezusowi więcej lajków na jego niebiańskiej tablicy spalił na panewce, to na całe szczęście ilość dusz odesłanych w ramiona jego ojca zagwarantowała mu renomę w całym państwie, a waszemu uniżonemu recenzentowi kilkanaście minut dobrej rozrywki.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:
Udostępnij.

Zostaw komentarz