A jednak żyje!

IT’S ALIVE!
A JEDNAK ŻYJE!
Strach przed ciążą jest czymś równie naturalnym jak narośl na tyłku, która wieczorami śpiewa hiszpańskie serenady.
W końcu czego się tu bać? Dziecko przy narodzinach może co najwyżej mamrotać w pradawnym języku, smagnąć lekarza upstrzoną przyssawkami macką lub spontanicznie zacząć stepować po sali.
Bachorek państwa Davis (tak, jest taki kebab – 3/10 w mojej opinii) za nic mając podstawowe zasady szpitalne tuż po opuszczeniu łona swojej matki morduje kilku lekarzy, po czym spieprza przez okno.
Polując na przechodniów i żywiąc się ich mięsem staje się celem policji oraz doktórków, którzy chcą pozyskać jego ciało do badań.
Liczba ofiar rośnie, a pewna podła świnia podaje nazwisko rodziców w radiowych wiadomościach, co daje im całkiem niezły, choć raczej niechciany rozgłos.
W końcu gówniarz powraca do rodzinnego domu by stawić czoła rodzicom i niejako przy okazji podpieprzyć im co nieco z lodówki. 
Filmidło ma już w cholerę lat na karku, ale pomimo gównianych efektów i bardzo małej dozy brutalności nie jest takie złe. 
Ma specyficzny klimacik i chyba właśnie to jest rzeczą, która pozwala dotrwać do końca na lekkim zaczątku piwnego rauszu.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

6 komentarzy

 1. Moim zdaniem zbyt surowo oceniłeś ten film. Jest naprawdę niezły, mi wszedł na trzeźwo 😀

  Odpowiedz
  • 3 piwa to wcale nie tak źle, też mi się dosyć przyjemnie siedziało, ale liczyłem na trochę więcej flaków 😉

   Odpowiedz
  • Jakubku, popraw plakat. Ten, który zamieściłeś jest do brytyjskiego wydania DVD remake'a. A film sam w sobie całkiem dobry, tylko ta postawa ojca potworka (z tego co pamiętam) strasznie mnie iratowała.

   Odpowiedz
  • O widzisz, dzięki za info 😉

   W sumie postawa ojca była nieźle odegrana, chociaż kontrowersyjna 🙂

   Odpowiedz
 2. Przydałby się polski remake, z Ursusem zamiast monster trucka 😀

  Odpowiedz
 3. Nadal żałuję, że przegrał z robonazistami. PS. Wyczekuję recki Absentii 😉

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.