Zabójcza cipka: Seksualny pasożyt

KILLER PUSSY: SEXUAL PARASITE
 – 
ZABÓJCZA CIPKA: SEKSUALNY PASOŻYT

Szukałem, kombinowałem i udało się. Amatorski gore-erotyk, opowiadający o gnieżdżącym się w pochwie pasożycie wywarł na mnie dokładnie takie wrażenie, jakiego się spodziewałem. 
Dla każdego, kto choć lekko liznął azjatyckie kino, sceny przedstawione w tym filmie nie będą zaskoczeniem. Mamy tutaj lesbijski seks z wykorzystaniem krwi jako balsamu, a także roznegliżowane, cycate i dupiate Azjatki (w tym tylko jedną naprawdę interesującą) majtające piersiami przy każdej możliwej okazji. 
Co więcej? Totalnie uproszczoną fabułę, będącą jedynie wprowadzeniem do następnych scen kopulacji oraz gumowego stwora odgryzającego penisy i twarze kolejnym miłośnikom kobiecych wdzięków. Słowem nic, czego nie spodziewalibyście się po tym tytule.
Ogląda się to co najwyżej przeciętnie, ale jest to zasługa tylko i wyłącznie roznegliżowanych panienek, bez których film wyłby kompletną katastrofą. Gra aktorska oczywiście nie istnieje, efekty są tragiczne a o fabule nie ma nawet co gadać.
Jeśli macie sprane berety, a widok zębatego, gumowego monstrum przyczepionego do dróg rodnych kobiety jest dla was niczym wycieczka po lunaparku, możecie go sobie zarzucić. Zwłaszcza, że trwa niecałą godzinę!
 Wszystkim przewrażliwionym psychicznie wrogom golizny i krwi, stanowczo to odradzam. Brutalności nie ma tutaj za grosz, ale parę obleśnych scen z pewnością się znajdzie.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

2 0

1 komentarz

  1. Ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać, a Azjaci w szczególności. Co im w głowach siedzi, że w ogóle mają takie pomysłu, o tworzeniu filmu nie mówiąc. Tobie "beret się ryje", mój pewnie nie byłby w stanie tego ogarnąć. No ale chyba po prostu mam mniejsze doświadczenie w takiej kinematografii 🙂

    sklep-z-pamiatkami.blogspot.com

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.