Zabójcy wampirzyc lesbijek


LESBIAN VAMPIRE KILLERS – ZABÓJCY WAMPIRZYC LESBIJEK

Z pewnością znacie wiele rodzajów klątw i przekleństw. Nie mówię tu jednak o pospolitych bluzgach w stylu „oby flaki wyszły ci dupą” czy „niech piekło pochłonie twoją kolekcję czeskiego porno” lecz o potężnych zaklęciach, których efekty odbijają się przez wieki na całym miasteczku.
Carmilla, zafascynowana kobiecymi wdziękami królowa wampirów, tuż przed swoją śmiercią rzuca klątwę na małe Angielskie miasteczko, którego mieszkańcy mają od tej pory kompletnie przejebane. Gdy jakakolwiek dziewczyna mieszkająca w przeklętej wiosce osiąga wiek dojrzały, przemienia się w wampirzyce o zapędach homoseksualnych. 
Pech chce, że potomek zabójcy szefowej krwiopijców przyjeżdża wraz z kumplem do wspomnianej wsi, by oderwać się od złych doświadczeń, które zafundowała mu jego puszczalska dziewczyna. Na miejscu poznają młode i jędrne kobitki, którymi ramie w ramie będą musieli stawić czoło pladze. 
Pomimo moich obaw, bardzo przyjemnie mi się to oglądało. Nieco humoru, porządny montaż, parę ładnych buziek i ciekawe pomysły, takie jak choćby miecz Dildo czy strzelanie czarami z krzyża pozwoliły mi bez żadnych problemów dotrwać do końca filmu. 
Właściwie nie mam tej produkcji nic do zarzucenia, ponieważ jest ona dowodem na to, że nawet niepełnosprytna komedia o świadomych swej odmiennej orientacji wampirzycach może się podobać. 
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=6alvPx1X5q0
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.