Troglodyta

SEA BEAST – TROGLODYTA

Śmierć może mnie dopaść nawet podczas połowu ryb i sikania przez burtę. Tego nauczyłem się w trakcie trwania filmu i chociaż od dziecka to rekiny były moim najgorszym (co z resztą już wiecie) koszmarem, ten obraz dołożył swoją cegiełkę do tego, bym nigdy nie właził do wanny. Przynajmniej solo.
Nowy gatunek morskich kacapanów, który z dzikością morświna i umiejętnością wtapiania się w krajobraz poluje na żeglarzy, niczym glonojad przywarł do spodu statku rybackiego, by skorzystać z darmowej przejażdżki na ląd. 
Wodna bestia, o uroku osobistym godnym mojej pani psycholog, pluje paraliżującym śluzem, skacze po drzewach i zagryza kogo popadnie, niezbyt przejmując się ostrzałem z broni palnej. Na drodze jaszczuropodobnej rasy staje krnąbrny kapitan małego statku, który wraz ze swą córką oraz pomagierem (boyfriendem córki notabene), musi oczyścić pobliskie wody i brzegi z zielonoskórego zagrożenia.
Żadnej rewelacji tutaj nie ma i na próżno możecie jej szukać. 
Fantastyczne plenery? Nyśt.
Fajne efekty? Średniawo.
Gra aktorska? Bedzie jedzie
Dlaczego więc ogląda się to tak przyjemnie? Wali mnie to, ważne, że całość jest niezła i chociaż nie wywołuje większych emocji, potrafi zaciekawić i pozostawić miłe wrażenie.
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=O47ME43lzC4

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.