The BlobTHE BLOB

Bezdomnego to zawsze coś pieprznie/zje/poszatkuje i to zawsze na początku filmu. Z resztą nie tylko on ma przejebane, także dobrze wam radzę, nie przywiązujcie się do żadnego z bohaterów.

 Nie warto, ponieważ galaretkowy potwór będący w komitywie ze scenarzystą, kompletnie nie ma litości dla postaci, więc co rusz ktoś zostaje wchłonięty oraz przetopiony przez zabójczy kisiel.
O co w tym chodzi? Na ziemie spada obiekt kosmiczny, z którego zaczyna wypływać różowa substancja.
 Nie są to ani upławy ani inne nieciekawe rzeczy, lecz pełna wrogości żelatyna, która w potworny sposób wchłania ludzi i natychmiastowo ich rozpuszcza, powodując tym samym zwiększenie swojej masy.
Fatality są efektowne, pełne brzydkich scen i parujących wnętrzności, więc każdy fanatyk gore znajdzie tu coś dla siebie.
Co więcej, choć film powstał w 1988r efekty miażdżą jądra i sprowadzają człowieka na glebę już od pierwszych scen, a choć lekko gorzej wygląda to w samej końcówce, to i tak wielkiej różnicy to nie robi, ponieważ całokształt robi naprawdę fajne wrażenie.
Pomysł na stwora jest absurdalny, ale rewelacyjnie się sprawdza, do tego opowieść poprowadzona jest bez zbędnego pitolenia/miłosnych uniesień, więc nie nudzi ani przez sekundę.
Szybko, krwawo i na temat!

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=sixDADVVnxA

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 1

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.