Szczęki 19

szcz

JAWS 19

SZCZĘKI 19

Monstrualny, siejący popłoch i powodujący syndrom obsranych gatek rekin, stał się zmorą pewnej rosyjskiej miejscowości. Panika była niewyobrażalna, aż sześć osób rozstało się z życiem, nim dzielni wojskowi potraktowali żarłacza rakietami i spalili go żywcem w oceanie. Tak właśnie było.

Niestety, następnej nocy niebo pociemniało, a błyskawice, prawdopodobnie kierowane przez samego Zeusa zaczęły uderzać w morze. Dzięki temu, morski stwór powstał z martwych i jako duch począł nękać żywych.

szcz3

Choć obecnie nie musi już przebywać w wodzie i chętnie atakuje rosjan zarówno w lasach, toaletach i domach publicznych, to czasem zdarzy mu się wrócić do morskiej toni, gdzie z nudów poluje na sikorki.

Broń palna, zrolowane gazety, pałki policyjne oraz wyrzutnie chrząszczy majowych są bezskuteczne wobec płetwiastej maszkary, ale tam gdzie zawodzi technika, zawsze pomoże… a tego wam już nie zdradzę.

szczcz

Film ten to kompletnie amatorska produkcja wyrzygana przez kilku zapaleńców, którym wybitnie nudziło się w domach. Trwa ponad godzinę, irytuje na niemalże każdym kroku, a jedynym plusem jest tu muzyka, podkradziona przez autorów z pierwszego „Resident Evil”, w którego pogrywałem jeszcze na PSX.

Odradzam nawet zatwardziałym fanatykom rekinich tematów.

Dla zainteresowanych:

 

Cały film

Werdykt:

5piw

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.