Rzeź wymiotujących lalek

SLAUGHTERED VOMIT DOLLS
RZEŹ WYMIOTUJĄCYCH LALEK *
Ile to ja się osłuchałem o tym dziele! Jakie to brutalne, koszmarne i ohydne… przed seansem podjarany byłem tak, jakbym właśnie oglądał najnowszą, hollywoodzką ekranizacje Wiedźmina okraszoną bebechami i juchą.
Jeśli jednak chodzi o pierwszą część trylogii (za mną już dwie), której recenzje właśnie czytacie, muszę przyznać, że jest to dzieło koszmarnie, obrzydliwie, przerażająco…nudne.
Przez ponad godzinę reżyser ukazuje sceny pseudokopulacji, gołe cycki, pośladki i wymioty. Znajdzie się kilka krwawych scen, takich jak wydłubywanie oczu, cięcie piłką do drewna i takie tam.
Spozierając kaprawym wzrokiem na to filmidło, w pewnym sensie spodziewałem poczuć się zszokowany i pozytywnie zniesmaczony, zamiast tego mało nie usnąłem wlepiając gały w monitor, ponieważ sceny mordów, wymiotów oraz golizna nie zrobiły na mnie najmniejszego wrażenia.
Do tego fabuła kompletnie tu nie istnieje, a kręcone przy użyciu ręcznej kamerki ujęcia mają tak naprawdę zamaskować braki techniczne filmu i warsztatowe twórców tej produkcji.
Ehh.. Zrobiłem sobie nadzieję i skończyło się tak jak zawsze. Niedługo zaprezentuje wam moje wrażenia z kolejnej części. Ciekawi jesteście czy była lepsza? Cóż, w teorii, nie powinno być to trudne.
* Tłumaczenie tytułów trylogii w wykonaniu Grzegorza Bagińskiego.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

6 komentarzy

 1. Czasami jeszcze zastanawiam się jak Ty te tytuły wynajdujesz, ale po ilości recenzji widzę, że niekoniecznie musi to być trudne 😀

  Odpowiedz
 2. Taka fucha 😉 Jedni są filatelistami, inni zbierają znaczki, a kolejni poświęcają życie i wątrobę na takie właśnie dzieła… myślisz, że pośmiertnie ktoś mnie odznaczy za odwagę??

  Odpowiedz
  • Radziecka Akademia Nauk przyznając medal z kartofla? 😀

   Odpowiedz
 3. Przeglądając Twojego bloga przypomniał mi się film, który widziałam parę lat temu – Tetsuo: The Iron Man. Idealnie wpisuje się w tematykę. Do dziś nie mogę zapomnieć niektórych scen…

  Odpowiedz
 4. No to wiem co oglądnąć na przyszły weekend;) Nie sprawdzałem na google, ale nazwa przypomina mi japońskie Anime…. myl się?:>

  Odpowiedz
  • Anime to to nie jest 😀 Prawdziwy film z krwi i kości… no i z żelaza 😀

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.