Pirania

PIRANHA – PIRANIA

Bywa czasem tak, że kompletny brak szacunku dla konserwatorów maszyn procentuje setkami ofiar w ludziach.
Tak stało się i w tym przypadku, ponieważ parka szukająca zaginionych dzieciaków trafiła do starego wojskowego obiektu, znajdując ślad młodzików w postaci naszyjnika.
Nie czekając na wspomnianego speca od skomplikowanej maszynerii i zachowując się jak dzieci przed nowym laptopem przekręcają wajchę odpowiedzialną za zamknięty zbiornik wodny, by sprawdzić czy na dnie nie leżą czasem jakieś zwłoki.
Co się okazuję, w swojej bezbrzeżnej naiwności wypuszczają do rzek zmutowane piranie, które po licznych przeprowadzonych na nich mutacjach i testach potrafią dostosować się do lokalnych wód i rozmnażają się w pieruńskim tempie.
Teraz dzielna parka wraz z doktorkiem, wcześniej ogłuszonym przez nich ciężkim narzędziem będą starali się wybić wszystkie płetwiaste potworności i zminimalizować straty w ludziach.
Starocia tego odpaliłem sobie po kilkunastoletniej przerwie i z zadowoleniem muszę stwierdzić, że moje oczekiwania wobec niego spełnione były w każdym calu.
Wciągająca fabuła, trochę juchy oraz fajny klimacik zdecydowanie działają na plus tej produkcji, a co za tym idzie, pozwalają rozpłaszczyć się przed monitorem będąc uzbrojonym w zaledwie jednego browarka.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=2NmkXCSewdA

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.