Oczy lasu

EYES OF THE WOODS
OCZY LASU

 

Wchodzenie w układ z diabłem, prawie zawsze kończy się równie źle, jak przebieżka po skałkach w stanie nietrzeźwym. Ciało jest pokryte ranami, mózg stara się przecisnąć przez uszy, by ratować resztki swej godności, a kolana zginają się w przeciwną stronę.

Bestia, która szczerzy do was kły z plakatu była niegdyś człowiekiem i to takim, który co rano zdzierał sobie kolana na pielgrzymkach, a na tacę rzucał tyle, że wysoko postawiony członek PIS-u oblałby się rumieńcem.

Zwątpił jednak w swego boga, ponieważ ten nie spieszył się, by ratować małą córeczkę, którą trawiło potworne choróbsko. Obrażony na śmierć i totalnie wkurzony ojciec postanawia wyrzec się dotychczasowej wiary i oddać duszę diabłu w zamian za życie córeczki. Szatan, niczym rasowy polityk robi faceta w przysłowiowe jajo i przemienia go w potwora, który uwielbia pożywiać się żywymi.

Wiele, wiele lat później, pewna ekipa przyjaciół postanawia zażyć nieco kontaktu z naturą i wybiera się na zwykły, przyjemny biwak, podczas którego nic złego zdarzyć się nie może, prawda?

Zdeformowana potworność poluje na młodocianych amatorów przyrody, a z jedną z dziewczyn od czasu do czasu kontaktuje się od dawna spoczywająca w grobie córeczka, o której wspominałem na początku.

Nie możecie oderwać wzroku od obrazka powyżej? Ów paskudny ryjek, nie należy do potwora o którym mówiłem, bo ten prezentuje się o wiele lepiej, choć i tej upstrzonej kłami mordce nie mam nic do zarzucenia.

Choć początkowo dałem się wciągnąć, to im dalej brnąłem w las, tym większe ogarniało mnie znużenie, bo wiedzieć musicie, że jest to produkcja amatorska, ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami… choć wad jest niestety więcej.

Nie uważam, że był to czas stracony, ale wybitnie tu czegoś brakło i w rezultacie zakończyłem seans, na lekkiej, przyjemniej fazie.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.