Nazistowskie roboty

NAZI ROBOTS
NAZISTOWSKIE ROBOTY

Z tego co szeptają skowronki i trzmiele, ta krótkometrażówka powstała tylko po to, by pewien człek dostał zaliczenie na semetr i mógł w końcu nachlać się z kumplami w jakimś przydrożnym barze.

Jak dla mnie spoko, motywacja jak każda inna, a do tego pochwalam cel, jaki przyświecał mu na końcu tej drogi. Bo czy jest coś wspanialszego niż zimny browarek po pracy?

Filmik ten w 50% skupia się na rozmowie dziadka z wnuczkiem. Wesoło wpieprzają zimną koninę, bezwstydnie trzymają się za kolanka i gruchają niczym dwa gołąbki wspominając wspólną służbę w szeregach SS…

To był żart, przestańcie się już pienić.

Dziadek opowiada zafascynowanemu komiksami wnuczkowi jak wiele lat temu sam jeden rozprawił się z bandą nazistowskich cyborgów, na dokładkę serwując sobie Uber-bota, wielkiego jak kamienica.

Opowieści towarzyszą niesamowicie amatorskie efekty specjalne, prosta historyjka i cała reszta rzeczy, które sugerują, iż nie miało to być chłonące czas i pieniądz arcydzieło.

I powiem wam dzieciaczki, że właśnie dzięki tej amatorskości i prostocie filmidło da się przyswoić niemalże na trzeźwo. No może nie całkiem, ale zawsze.

Nie nastawiając się nie mamy wygórowanych wymagań, a banał opowieści potrafi wciągnąć jak za czasów, gdy smarując genitalia świeżym wapnem marzyliśmy o lepszych czasach… znowu coś mi odpieprza.

Po prostu róbcie co chcecie ok?

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=e8pKclg-vCo

Werdykt:

 

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.