Mutant 3: Obrońca

MIMIC 3: SENTINEL – MUTANT 3: OBROŃCA


Oto trzecia i zapewne ostatnia część przygód o ogromnych owadach, zwanych „Judaszami”. Dlaczego ostatnia? Bo najwyraźniej autorom tej serii, bardzo szybko zaczynają kończyć się pomysły na to, jak w ciekawy sposób zaprezentować odbiorcom następne części.


 Marvin, fotograf-podglądacz (w żadnym razie zbok), chory na bardzo ciężki rodzaj astmy, wywołany wirusem przenoszonym przez karaluchy, miał pecha być jednym z ostatnich, którzy zachorowali, nim zaraza została powstrzymana. Wraz ze swoją lolitkowatą, lubującą się w „odurzaczach” siostrą, są świadkami zabójstwa ich znajomego dilera prochów, który ginie w dziwnych okolicznościach. Sytuacja komplikuje się, gdy „śmieciarz” (w tej roli, znany z „Obcego 2”, Lance Henriksen) okazuje się być specjalistą od rozrodu owadzich mutantów, który z niewiadomych powodów zaszył się w okolicy.
Co ciekawe, przez pierwszą połowę filmu ciężko się domyślić, że oglądamy horror. Bardziej przypomina to offowy film, traktujący o rozterkach „uwięzionego” w swoim pokoju młodego człowieka, który przez swoją chorobę nie wychodzi poza własne mieszkanie. Podczas seansu jesteśmy świadkami pojedynczych, nie wywołujących orgazmu (u widza) zabójstw, jeszcze gorszych, niż w poprzedniej części efektów specjalnych i zaskakująco rozczarowującego zakończenia.
Poprzednia część, choć również nie powodowała bicia serca w rytmie „blast”, pochwalić się mogła niezłą końcówką. Przy trzeciej (miejmy nadzieję ostatniej) odsłonie cyklu, ciężko wysiedzieć do końca bez trzech butelek piwka.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=2FLptdYGcCE

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. nie ma jak to pizgać ogniem z oczu… część 2 była o pizganiu z dupy? 😉

    Odpowiedz
  2. Szczerze? Cholera to wie, ale z braku laku "dwójeczkę" (o ile wyjdzie) bym łyknął 😉

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.