p185773_b_v8_ac

METALOCALYPSE

Prędziej spodziewalibyście się, że Brad Pitt i Angelina rozwiodą się, niż zobaczycie taką recenzję na blogu, co? Ale chwila, przecież dzisiaj… a co tam, sami sprawdźcie „Pudelka”, w końcu kim ja jestem żeby siać ferment?

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o tym dziwacznym, brutalnym animowanym serialu, to radzę jak najszybciej nadrobić zaległości, bo jest totalnie pojechany!

Śledzimy w nim losy metalowej kapeli o nazwie „Dethklok”, która posiada kilka ciekawych przymiotów.

  1. Chłopaki generują większy przychód brutto niż niejeden kraj.
  2. Podczas ich koncertów często dochodzi do masowych śmierci, a czasem do ludobójstw na całych narodach.
  3.  Mają własną armię, która jest im oddana bardziej niż wy mnie.
  4. Pradopodobnie są oni przepowiadanymi przez gwiazdy…

Mam nawijać dalej? Bo mogę tak do usranej śmierci.

dethklok-thunderhorse

W każdym razie, nie są to chłopaki mocno rozgarnięci, a prawdę mówiąc, to kompletni idioci, którzy spieprzą wszystko czego się tkną, ale trzeba przyznać, że polotu im nie brakuje.

Rozbić wypełnioną alkoholem butelkę o reaktor łodzi atomowej, na której się znajdują? Czemu nie! Kasować wszystkie nowe albumy, doprowadzając tym do samobójstw fanów? Pewka! Grać własnym pindolem na basie i walnąć z dyńki pewnemu księciu Danii? A tego jest dużo więcej.

thunderhorse1

Do tego metalowa muzyka, którą wykonują to coś cudownego i nie raz, nie dwa tupać będziecie giczołami w rytm wpadających w ucho refrenów i odtwarzać odcinki raz po raz, by tylko jeszcze raz wsłuchać się w te piekielne dźwięki.

Co ciekawe, zostały wydane trzy pełnogrające płyty, które prezentują się niesamowicie. Posłuchajcie tylko:

https://www.youtube.com/watch?v=qZX62imOapU

Co tu długo gadać, polecam rękami i nogami, ale zważcie na to, że humor wysokich lotów jest tutaj abstrakcją. Mam mówić jaśniej? Przygotujcie się na pełną głupich gagów opowieść i pamiętajcie, że martwe jednorożce są tu symbolem… znowu za dużo gadam. Oglądać!

Dla zainteresowanych:

Zwiastun

Werdykt:

1 piwo

Udostępnij.

Zostaw komentarz