EAT MY SHIT

ŻRYJ MOJE GÓWNO
Czego to ludzie nie wymyślą… niektórym nie wystarczy już tworzenie filmów z morderczymi eukaliptusami, wyznawcami Boga Paraweniusza, którzy walczą z talibami czy soft porno okraszonego czeskim dubbingiem.
Nie. Pewien entuzjasta dziwacznych koncepcji postanowił zapodać widzom poruszający obraz o młodej dziewczynie, której natura spłatała nielichego figla. Kobitka posiada… ehh… jesteście pewni, że chcecie to czytać?
Na pewno?
No dobra. Posiada owłosiony odbyt zamiast ust, a one same wraz z przewodem pokarmowym znajdują się między pośladkami. Hau romantik! Młoda amatorka zup o smakach różnych z impetem wparowuje do pewnej knajpki po czym zamawia wspomnianą przeze mnie potrawę.
Wyśmiewana przez kelnerkę zapodaje sobie gorącą zupencję w tyłek… usta… eee… w miejsce do tego przeznaczone… po czym zostawia niezbyt miłej pani gustowny prezent na rachunku. Domyślacie się z jakiego otworu i jaką drogą wydostaje się ten skromny upominek? Jeśli nie, to lepiej się nie zastanawiajcie.
Produkcja ta trwa kilka minut i jest kompletnie popieprzona. W zasadzie nie mam jej nic do zarzucenia, bo jest bardzo oryginalna i na dodatek obleśna, a jak wam wiadomo, takie połączenie jest wodą na młyn mojej duszy.
Sumiennie ostrzegam, dzieło to przeznaczone jest tylko dla zwyroli!

Dla zainteresowanych:
http://dangerousminds.net/comments/eat_my_shit_short_film_about_a_woman_with_a_butthole_for_a_mouth

Werdykt:

Udostępnij.

5 komentarzy

  1. Właśnie przed chwilą to zobaczyłem, ktoś wstawił na fb… a chwilę potem coś mnie tknęło, żeby następnie zajrzeć do Ciebie, a tu widzę znowu to 😛
    To najbardziej pojebana rzecz, na jaką trafiłem w necie. No, może poza "Two girls, one cup" 😛

Zostaw komentarz