Żryj moje gówno

EAT MY SHIT

ŻRYJ MOJE GÓWNO
Czego to ludzie nie wymyślą… niektórym nie wystarczy już tworzenie filmów z morderczymi eukaliptusami, wyznawcami Boga Paraweniusza, którzy walczą z talibami czy soft porno okraszonego czeskim dubbingiem.
Nie. Pewien entuzjasta dziwacznych koncepcji postanowił zapodać widzom poruszający obraz o młodej dziewczynie, której natura spłatała nielichego figla. Kobitka posiada… ehh… jesteście pewni, że chcecie to czytać?
Na pewno?
No dobra. Posiada owłosiony odbyt zamiast ust, a one same wraz z przewodem pokarmowym znajdują się między pośladkami. Hau romantik! Młoda amatorka zup o smakach różnych z impetem wparowuje do pewnej knajpki po czym zamawia wspomnianą przeze mnie potrawę.
Wyśmiewana przez kelnerkę zapodaje sobie gorącą zupencję w tyłek… usta… eee… w miejsce do tego przeznaczone… po czym zostawia niezbyt miłej pani gustowny prezent na rachunku. Domyślacie się z jakiego otworu i jaką drogą wydostaje się ten skromny upominek? Jeśli nie, to lepiej się nie zastanawiajcie.
Produkcja ta trwa kilka minut i jest kompletnie popieprzona. W zasadzie nie mam jej nic do zarzucenia, bo jest bardzo oryginalna i na dodatek obleśna, a jak wam wiadomo, takie połączenie jest wodą na młyn mojej duszy.
Sumiennie ostrzegam, dzieło to przeznaczone jest tylko dla zwyroli!

Dla zainteresowanych:
http://dangerousminds.net/comments/eat_my_shit_short_film_about_a_woman_with_a_butthole_for_a_mouth

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

5 komentarzy

 1. Właśnie przed chwilą to zobaczyłem, ktoś wstawił na fb… a chwilę potem coś mnie tknęło, żeby następnie zajrzeć do Ciebie, a tu widzę znowu to 😛
  To najbardziej pojebana rzecz, na jaką trafiłem w necie. No, może poza "Two girls, one cup" 😛

  Odpowiedz
 2. Zastanawia mnie, jak ona mogła mówić tak wyraźne tym swoim odbytem XD

  Odpowiedz
 3. Lata praktyki, warsztat, wiara w siebie oraz codzienne zabiegi z akupunktury… tak mi się przynajmniej wydaję 😉

  Odpowiedz
 4. Stawiałbym raczej na codzienną modlitwę i dawanie na mszę.

  Odpowiedz
 5. Szał! Będzie na dzisiaj jak znalazł 😉

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.