Kobieta opos

POSSUMUS WOMAN
KOBIETA OPOS
Przeżerające stal chemikalia + kobieta taplająca się w jeziorku = Potężny stwór szamający ludzi niczym mieszanego kebsa…
Na tym mógłbym w zasadzie skończyć reckę, ale jako że jestem potężnie podchmielony, pokuszę się o nieco bardziej wyrafinowane podsumowanie tej ryjącej zwoje mózgowe produkcji.
Babiszcze genetycznie połączone z oposem (bezduszny stwór o aparycji kalekiego leminga) zaczyna siać popłoch wśród miejscowej ludności…o ile kilkanaście śmiertelnych ofiar można określić tym słowem.
Bestia potrafi przebijać przełyki oraz odrywać łby delikwentów za pomocą potężnego ataku ogonem i rozpoławiać ich wykorzystując do tego swe mocarne przedramiona. Jest także względnie odporna na pociski z broni palnej, a także strzały dowolnego kalibru.
By upolować bestie, do morderczej batalii zostają desygnowani dwaj przedstawiciele naszego gatunku, którzy wsławili się wyrzynaniem zwykłych oposów. Znając ich zwyczaje oraz drapieżność są najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie.
I to tyle, jeśli chodzi o fabułę. Bohaterowie wykorzystują patenty znane z „Predatora” by upolować monstrum i przekonują się, że antyperspirant nie jest w stanie wyrządzić potworności żadnych szkód.
Całokształt jest głupi, amatorsko zrobiony, a tytułowa maszkara jest tylko humanoidem w kostiumie Oposowoman. Ale mimo wszystko, filmidło ogląda się w miarę przyjemnie, choć gołym okiem widać, że autorzy wybitnie skąpili własnej kasy na to dzieło.
Czy warto? Jeśli macie zryte łby i kochacie amatorskie produkcje to jak najbardziej.
P.S. W filmie wykorzystane są motywy dźwiękowe z Terminatora, Drużyny A oraz kilku hitów lata 2000-2014, Czujcie się ostrzeżeni.

Dla zainteresowanych:
(cały film)
https://www.youtube.com/watch?v=ZoDGQ0hMUo8

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

1 komentarz

  1. Po plakacie odnoszę wrażenie, że tym razem twórcy potraktowali film jak dobrą zabawę i niezłe jaja, więc może być ok 😀

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.