Jako w piekle, tak i na ziemi

AS ABOVE, SO BELOW
JAKO W PIEKLE, TAK I NA ZIEMI

 

Paryż to okropne i paskudne miejsce, w którym burito serwowane jest na brudnych, ledwo nadających się do użytku talerzach, obsługujący nas kelnerzy groteskowo powłóczą nogami jęcząc coś przy tym niezrozumiale, a po zadymionych i pełnych śmieci uliczkach grasują szczury wielkości dorodnych pum… tak przynajmniej mi się śniło.

W wizji prezentowanej przez reżysera tego skądinąd ciekawego filmu, Paryż nie różni się specjalnie od tego jaki istnieje naprawdę z tym zastrzeżeniem, że jego podziemia stanowią przedsionek piekła, ale to w sumie jest całkiem realne, prawda?

jkjk

Pewna babeczka, która w dzieciństwie najwyraźniej ograła się w Tomb Raidera zajmuje się teraz penetrowaniem starożytnych grobowców i dziwacznych, dosyć tajemniczych miejsc. Wynajmując najlepszą w mieście ekipę „tunelarzy” zapuszcza się w mroczne korytarze, ale jak zawsze sprawy przybierają koszmarny obrót już po kilkunastu minutach od wesołych harców z uprzężami i linami.

Spoilerować wam nie będę, bo nie ma po co. Wystarczy powiedzieć, że wielu z bohaterów ma coś na sumieniu, a ich przeszłość zaważy na tym, co przyjdzie im spotkać pod Miastem Kwitnącej Wiśni… dobrze mówię, tak?

This image released by Universal Pictures shows Perdita Weeks, left, and Ben Feldman in a scene from the film, "As Above, So Below." (AP Photo/Universal Pictures) ** Usable by LA, DC, CGT and CCT Only **

Nieważne, w każdym razie fajnie się przy tym siedziało i jeśli widzieliście/spodobało się wam dzieło „Pogranicza” (polecam) to równie fajnie będziecie bawić się przy tym.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.