Czarnoksiężnik

WARLOCK
CZARNOKSIĘŻNIK
Czy lubicie wspaniałe opowieści o burzliwych romansach, kazirodczych związkach i królach, pragnących w swym szale wyrżnąć sąsiednie królestwa?
No to źle trafiliście. Sorka, ale takich rozmaitości nie było jeszcze na tym blogu i wątpię, że w najbliższym czasie się pojawią.
Zamiast tego, mam dla was nie lada gratkę dla wielbicieli kina dla nieletnich….
W dziele tym, pewien mag o aparycji lekko podstarzałego efeba (poszukajcie sobie w Google) ucieka z pilnie strzeżonego więzienia i jak się później okazuje, przenosi się w przyszłość, by dalej siać zamęt wśród pospólstwa.
Jego celem jest zdobycie „Grand Grimoire”, satanistycznej księgi zaklęć rozdartej na trzy części i umiejscowionej w różnych miejscach.
Jego tropem podąża szlachetny, mściwy i zarośnięty jak pizda na wiosnę facet, który ma z nim zwadę sięgającą kilkuset lat wstecz.
Towarzyszy mu skora do dziwacznych, acz przyprawiających o rechot tekstów dziewoja, która pod wpływem uroku czarnoksiężnika ma tylko kilka dni na uratowanie swojego marnego żywota. 
Łącząc siły, bohaterowie wypowiadają krucjatę czaro-mago-fircykowi i tuptają za nim niczym kalekie lemingi.
Na plus obrazu przemawia wiele absurdalnych, a zarazem śmiesznych scen, luźne podejście do tematu i wspomniane przeze mnie hasełka blond panienki. 
Niedługo zabiorę się za kolejną część, lecz nim to nastanie, w następnej recenzji spodziewajcie się czegoś bardzo złego… nie mówcie później tylko, że nie ostrzegałem.
P.S. Przepraszam za gówniany plakat, ale nie miałem z nim nic wspólnego.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.