ZOMBIE CHRIST
CHRYSTUS ZOMBIE
Gdy w pierwszej sekundzie filmu pojawiają się damskie piersi, a w trzeciej cała reszta kobiecego asortymentu, możecie być pewni, że jest to:
a) niskobudżetowy film dla dorosłych produkcji Czeskiej.
b) taśma z nocy poślubnej waszej siostry.
c) kolejny film gościa o ciekawie kojarzącej się ksywce „Bill Zebub”
Co ciekawe, sceny z nagimi kobitkami oglądamy przez pierwsze pięć minut, po czym nagle pojawia się włochaty i brodaty jegomość, który wypowiada zatrważające słowa:
„Pomidory są pyszne… uwielbiam psy, które smakują jak pomidory, ten kraj nie mówi naszym językiem, dlatego są tutaj same pedały”
Powiecie, że to nic ciekawego? W takim razie przyjmijcie do wiadomości, że mówi to w języku Polskim, a jego słowa przetłumaczone są jako:
„Przebudź się, powróć do swych kości, nowa era nastaje, jesteś wzywany na ziemie”
Druid, który wypowiada te słowa wskrzesza z grobu Jezusa, a w rezultacie mesjasz powstaje z martwych wyglądając jak okrwawiony szkielet z koroną cierniową.
Zbawca ludzkości robi wiele dziwacznych czy wręcz niedozwolonych rzeczy. 
Wysysa siły życiowe ofiar, uprawia seks analny z kobietą kończąc w kilka sekund, chodzi po wodzie, choć ledwo posiada stopy, strzela kulami ognistymi, ukrywa się w szafach kobiet… długo by wymieniać.
Robi nawet rzeczy, przez które mniejszości seksualne są w niektórych krajach skazywane na śmierć… wyraziłem się jasno? Mam taką nadzieję. 
Filmidło to jest chyba najbardziej bluźnierczym, antychrześcijańskim filmem z jakim się spotkałem. 
Na pewno zgorszy on i obrzydzi każdego katolika, nawet jeśli delikwent uczęszcza do kościoła od święta, a niedzielne kazania znaczą dla niego tyle, co paplanina przypadkowo spotkanego menela.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:
Udostępnij.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz