Cicha noc, śmierci noc

SILENT NIGHT, DEADLY NIGHT 
 CICHA NOC, ŚMIERCI NOC

No dobra, sprawdźmy czy prezentowany tu film posiada wszystkie cechy, które uczynią go miłym dodatkiem do świątecznego wieczoru spędzonego przy piwku.
Goły cyc – jest.
Próba gwałtu –  jest.
Mroczny świąteczny klimat – jest.
Zakonnica z ciężką łapą – jest.
Morderstwa w wersjach różnych – są.
Owłosiony męski zad – niestety także.
Właściwie większość z was już w tym punkcie recenzji skusi się na tę produkcję, ale żeby jeszcze bardziej uzmysłowić wam z czym to się je, opowiem co nieco o fabule.
Młody Billy jest świadkiem położenia trupem swoich rodziców przez psychola ubranego w strój mikołaja. Po latach, kiedy opuszcza sierociniec rządzony przez zakonnice znajduje pracę w markecie, gdzie po jakimś czasie przywdziewa kostium faceta znanego z reklam Coca-Coli.
Od tego momentu jego psychika klęka niczym ministrant przed księdzem i zaczyna wyczyniać z nim równie potworne rzeczy.
Opętany pragnieniem wymierzania zasłużonej kary, Bill zaczyna masakrować tych, którzy według niego na nią zasługują i trzeba przyznać, że pomysłowości mu nie brakuje.
Psychicznie zdewastowany młodzian wykorzystuje takie ciekawe narzędzia jak siekiery, światełka choinkowe, noże, a także zwierzęce łby. Innymi słowy repertuar jest dość rozbudowany.
Co tu dużo gadać, mi tam się podobało. A jak!
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=qY_673utTMI
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.