JURASSIC CITY
JURAJSKIE MIASTO

 

Chaos, sieka i spontan! Cholera ludzie, ten kto wymyślił scenariusz do tego filmu powinien skończyć z faszerowaniem się środkami na przeczyszczenie i przejść przymusowy odwyk, bo fabuła jest nietęga i ledwo trzyma się kupy.

W więzieniu, w którego podziemiach przebywa nie pasująca do tego miejsca, wojskowa ciężarówka dzieją się rzeczy niestworzone! Otóż wewnątrz niej znajduje się dziwaczny ładunek w postaci trzech…ekhm… velociraptorów, które wydostają się z zamknięcia i wpadają w szał żerowania zabijając co tylko mogą.

Traf chce że trzy siostry z bractwa, dwóch żuli, świruska widząca króliczki, mamuśka z młódką do ciupciania, strażnik więzienny oraz skazany na śmierć morderca i gwałciciel muszą przebić się przez całe więzienie, by wydostać się na zewnątrz. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie jeden szkopuł… spójrzcie na zdjęcie i na to co zakreśliłem.

Gość od scenografii chyba nie spodziewał się, że będzie to widoczne na kamerze. W każdym razie mogli po prostu się odwrócić i wyjść, ale zamiast tego po kolei byli zjadani przez bardzo słabo animowane dinozaury.

Jakim cudem ekscentryczny miliarder wszedł w ich posiadanie ? Wyhodował je? Wymodlił u Allaha w zamian za meczet? Cholera to wie, bo nic nie
jest wyjaśnione, a motywacja zdrajcy który wypuścił żywe skamieliny na wolność jest iście idiotyczna. Z resztą jak cały ten film.

Czy to oznacza że produkcja ta jest szmirą? Aż tak to nie, bo pomimo wielu niedociągnięć, głupich akcji, złych efektów specjalnych, logicznych wpadek i słabej gry aktorskiej ogląda się to naprawdę nieźle! Serio gadam.

Nie wiem jak to się autorom udało, ale pomimo sporej ilości minusów ja jestem „na tak”.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

 

Udostępnij.

2 komentarze

  1. Zauważ tylko, że cały film był kręcony jednym ujęciem, więc nie zawsze dało się wszystko pokazać tak jakby widz chciał. Ale chociażby taki sposób kręcenia zasługuje na uznanie.

  2. Z dinozaurów są tylko te raptory? Jeśli tak, to ja pierdzielę… uwielbiam filmy, do których plakat ni chuja się nie trzyma treści.

Zostaw komentarz