Call girl of cthulhu

CALL GIRL OF CTHULHU

 

Ehh… jedyne słowo jakie dobrze oddaje specyfikę tego filmu to „głupiutki”.

W zamierzeniu twórców miał to być komediowy hołd dla Lovecrafta z masą nawiązań, fajną fabułą i zapewne interesującymi wątkami.

Wyszła jednak z tego papka, która z dość dużym trudem utrzyma fana twórczości pana „L”, a co dopiero mówiąc o ludziach, którzy nie mają styczności z takim klimatem.

fhfhfhfh

Historia ta przedstawia perypetie rysownika, który na domiar złego jest prawiczkiem, flegmatykiem i mieszka z tworzącą dziwaczną pseudo muzykę babeczką

Chcąc stracić dziewictwo umawia się z tytułową „call girl” która ma powyżej dupy dziwne znamię. Jej z kolei szuka kult, która ma zamiar z jej pomocą obudzić Wielkich Przedwiecznych z Cthulhu na czele i zakończyć erę panowania ludzi.

Jest tu jednooka babcia, bezdomna wersja Michonne z Walking Dead, zgraja dziwacznych demonicznych żywych trupów, kilka plastkikowych efektów gore i to by było na tyle.

fhfh

Aha, zapomniałbym oczywiście o gigantycznym fallusie potworze, to przecież najważniejsza rzecz.

Nie znalazłem tu ani jednej rzeczy, która spowodowałaby u mnie choć cień uśmiechu czy ekscytacji. Wszystko było zrobione poprawnie, ale każdy aspekt filmu jest mocno przeciętny, to też ewentualnie mogę polecić to fanom mitologii Cthulhu i nikomu więcej.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.