Bardzo powolny morderca z ekstremalnie nieefektywną bronią

THE HORRIBLY SLOW MURDERER WITH THE EXTREMELY INFFICIENT WEAPON
BARDZO POWOLNY MORDERCA Z EKSTREMALNIE NIEEFEKTYWNĄ BRONIĄ

Oto i pierwsza w historii tego bloga, recenzja trailera do filmu. Jeśli wierzyć autorowi tego fenomenalnego (ponoć) dzieła, film będzie trwał aż 9 godzin, kręcony był aż w trzech krajach przez blisko 12 lat.
 Robi wrażenie prawda? Jeszcze większe jednak, zrobi na was sama historia oraz główny bohater, który by ocalić swoje życie, musi uciekać przed kimś, przed kim nie da się uciec.
Co mogę napisać o tym dziesięciominutowym trailerze, przez który będę moczył się za każdym razem, gdy wejdę do kuchni? Jest mroczny, brutalny, sadystyczny i fantastycznie zagrany.
Nie raz miałem ochotę puścić pawia, widząc olbrzymią dawkę przemocy serwowaną nam przez autora, a ci, którzy mnie znają, wiedzą, że do ludzi o słabej psychice nie należę.
Fascynuję przede wszystkim tragiczna postać głównego bohatera, który ścigany przez swoje Nemesis, wie o bezsensowności swoich czynów, lecz mimo wszystko decyduję się walczyć.
Koszmar, tragedia i cierpienie, te trzy słowa doskonale opisują to, z czym przyjdzie się wam zmierzyć. Jeśli oczywiście jesteście pewni, że wasza psychika wytrzyma ten ciężar.
TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. Człowiek który wymyślił ten trailer powinien codziennie do śmierci dostawać za darmo sześciopak piwa.

    Odpowiedz
  2. Noo, ale zbierali kasę na pełnometrażówkę, wiesz :>?

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.