Rekin zombie

ZOMBIE SHARK
REKIN ZOMBIE

 

„Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie”.

To przysłowie doskonale oddaje naturę tego filmu, ale żeby nie było że odwalam manianę i idę na łatwiznę, z właściwym sobie wdziękiem skrobnę coś więcej na temat recenzowanej tu produkcji.

Genetycznie modyfikowany rekin Bruce ma bardzo niemiłą osobowość. Nie dość, że uciekł z laboratorium, w którym obelżywie odnosił się do swej opiekunki, to na dodatek jego ugryzenie powoduje przemianę w prawdziwego zombiaczka!

weqww

Ludzi traktuje jako tanie i łatwe do zdobycia źródło białka, co nie oznacza, że nie wrócą oni z zaświatów jeśli mózg pozostanie nienaruszony.

Gdy po jakimś czasie liczba rekinów zombie gwałtownie rośnie, jedynym ratunkiem jest wysłanie najemników, a także bandy miejscowych uzbrojonych w motyki, małe pałki z przyklejonymi blaszkami i inne gówna którymi nie uszkodziliby nawet noworodka. No dobra, jeden miał kosę.

Same rekiny wyglądają rozkosznie źle, choć w kilku ujęciach nie jest aż tak tragicznie… tylko w kilku, także no, sami wiecie.

weqeqeqe

Na szczęście głupawych akcji jest tu całkiem sporo to też nie raz chrumknąłem z rozbawienia podziwiając kaleką wyobraźnię scenarzysty, ale po prostu musicie lubić takie głupawe i niedorobione produkcje.

Jeśli oczekujecie choćby przeciętnych efektów, minimum powagi czy rzetelnie napisanego scenariusza to trzymajcie się od tego z daleka.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=xxR_JMGJhI4

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. Chociaż plakat ładny 😀

    Odpowiedz
  2. Mnie najbardziej rozwaliła parodia sceny z "Sharkinadoooooooo".

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.