Bagno wężogłowa

 
SNAKEHEAD SWAMP
BAGNO WĘŻOGŁOWA
Wężogłowy to potworne ryby potrafiące przez trzy dni oddychać na lądzie, dzięki umięśnionym płetwom są w stanie truchtać bo lasach i jakby tego było mało, wydają odgłosy godne grind deathowych wokalistów.
Jakim cudem znalazły się w bagnach kalających piękno pobliskiego miasteczka? Ludzie przewożący dorodną samicę tego gatunku wraz z jej jajami zostają zaatakowani we własnej ciężarówce i przerobieni na tubisiowy krem..
Wężogłowy dostają się do bagnistych terenów i wspomagane przez martwą kapłankę voodoo sieją postrach wśród pospólstwa. 
Na ich teren nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności trafia grupka znajomych w składzie 2 samców, 3 samice, lecz nim dojdzie między nimi do haniebnych czynów kopulacyjnych, jedna dość hojnie obdarzona buforami kobieta (pozostałe przypominają płaskowniki) zostaje brutalnie pożarta.
Na ratunek młodziakom rusza skłócone ze sobą małżeństwo, babcia o stalowych ramionach nie czująca odrzutu karabinu oraz przyjezdny oficer policji.
Rybki wyglądają całkiem nieźle i choć widać sztuczność efektów oraz ich drętwotę, to niespecjalnie przeszkadza to w oglądaniu. Filmidło łba wam nie urwie, to pewne, ale fani niskobudżetowych horrorków będą mieli na czym zawiesić oko.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.