Witajcie w dżungli

WELCOME TO THE JUNGLE
WITAJCIE W DŻUNGLI

 

„Zrealizowany z dużym realizmem krwawy horror o grupie przyjaciół, którzy szukają przygód w tropikalnej dżungli”. Tyle wystarczyło mi, by dać szansę temu filmowi i jednocześnie poczuć się po seansie jak ostatni naiwniak. Do tego cholernie wkurwiony naiwniak.

 

Wiecie co w tej szmirze jest realistyczne? Kompletny brak wyobraźni i przywodzący na myśl dżdżownice iloraz inteligencji amerykańskiej młodzieży.

 

Zgadliście, nasi główni bohaterowie to kompletni idioci, przekonani o tym, że można pojechać wszędzie, nakręcić świetne filmiki, a jeśli po drodze do celu zostaną ostrzelani z kałasznikowów, to trudno. Raz się żyje.

Celem czwórki pierwotniaków są tereny zamieszkiwane przez dzikie plemiona, z którymi niegdyś kontakt miał John Rockefeller. Multimiliarder, który zaginął w tych okolicach i prawdopodobnie został wypatroszony oraz następnie pożarty przez kanibali.

 

Dzieciaki, niczym otumanione pałą lemingi, nie zważając na żadne zagrożenia prą naprzód i w końcu docierają na miejsce, które okazuje się być mniej przyjazne niż zakładali… o ile w ogóle wybiegli w przyszłość myślami na dłużej, niż pięć minut.

Po pół godzinie seansu byłem zirytowany, po godzinie miałem nadzieję, że gówniarze zginą brutalną, przerażającą śmiercią i to zaraz! Nie miałem już chęci oglądać ich wkurzających zachowań, a na dodatek nudziłem tak, że sam się sobie dziwiłem, że dalej w to brnę.

 

Film ten jest istnym festiwalem schematyczności, głupoty i nie jest w stanie absolutnie niczym zaskoczyć widza, a co gorsza, co do krwawych scen, cóż, będziecie cholernie rozczarowani. Omijajcie ten syf szerokim łukiem.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.