TransmorphersTRANSMORPHERS


Apokalipsa nadeszła! Żyjący w podziemiach ocalali ludzie kryją się przed maszynami, które przybyły z kosmosy by palić, mordować i zakąsić herbatniczkiem.

Wojskowy oddział uzbrojony w wątpliwej mocy miotacze plazmowe oraz wyglądający jak durszlak sprzęt EMP zostaje wysłany w tajnej, dwufazowej misji.

Gdy przybywają na miejsce okazuje się, że niczym dzieci dali się zrobić w bambuko. Orientując się, że podkomendni wpadli w pułapkę, dowództwo od razu spisuje ich na straty i posyła na miejsce tych, którzy zawiedli w przeszłości przez co zamrożeni zostali w komorach kriogenicznych.

Przez większość czasu oglądamy zatargi pomiędzy wojakami oraz kompletnie nie obchodzące widza powiązania i ciekawostki dotyczące poszczególnych osób.

Na koniec mamy bitwę przeciw robotom i tylko wtedy pojawia się niewielka szansa, że widz któremu kimnęło się po piętnastu minutach od odpalenia tej szmiry obudzi się z krzykiem podziwiając efekty specjalne.

Gdybym miał podać jakiś plus tego zakalca, mógłbym wspomnieć tylko i wyłącznie o dosyć fajnym plakacie. Wynudziłem się na tym jak na transmisji z obrad sejmu, więc jeśli cenicie swój czas omijajcie to gówno szerokim łukiem.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=IVyDhCQrisw

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.