Szalona krowa

 
MAD COW
SZALONA KROWA

 

Nie wierzcie w ani jedno słowo wypisane na plakacie, ani jedno! No, może w kilka i można, albo w prawie wszystkie, ale goście odpowiedzialni za ten film, wybitnie kiepsko dobrali nazwę wytwórni, bo ubawu w tym za grosz.

Krowołak (taki wilkołak, tylko w krowim wydaniu) terroryzuje okolicę i bezwstydnie kosi mieszczan za pomocą swojej fantastycznej, zjawiskowej oraz… wait for it… plastikowej piły łańcuchowej, a za jego powstanie odpowiada naukowiec, który miał na tyle jaj by, doprowadzić do końca ryzykowny eksperyment.

Już na samym początku poznajemy perypetie młodej paniusi, zmuszonej by walczyć z pomiotami bestii, które za sprawą infekujących organy ludzkie ugryzień, przemieniły się w żądne krwi i zielonej trawy maszkary.

Nie wiem jak jest z wami, ale u mnie widok rozwścieczonej krowy powoduje natychmiastowe drgawki i bunt gruczołów potowych, które zaczynają harcować jak ministranci w zakrystii pod nieobecność księdza.

To jednak, co zdarza się w realu, zupełnie nie miało miejsca podczas podziwiania tego badziewia, ponieważ koszmarna i pisana na kolanie fabuła, kilka strużek krwi oraz bardzo niskiej jakości efekty specjalne nie były w stanie jakkolwiek uratować tej produkcji.

Wszystko, co prezentuje ze sobą to dzieło jest istną kaszanką i nawet najbardziej natchniony hipster nie będzie w stanie obronić tego chłamu przed konstruktywną krytyką, bo prawdę mówiąc, jest to kompletna katastrofa.

Ja zabieram się za kolejne dziwadło, a wy trzy razy zastanówcie się, nim klikniecie na przycisk „Play”, bo może was to drogo kosztować. Wspomniałem, że tytułowy potwór to pół android? Jeśli nawet nie, to i tak nie zrobi to wam różnicy.

Unikajcie tego paździerza!

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 1

1 komentarz

  1. Nawet sam plakat wygląda jak jakiś fanart na temat "pomysł na najgłupszy film świata" 🙂

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.