Niesamowicie Dziwne Stworzenia Które Przestały Żyć i Stały Się Zmieszanymi Zombie!!?

Incredibly Strange Creatures Who Stopped Living and Became Mixed-Up Zombies!!?
Niesamowicie Dziwne Stworzenia, Które Przestały Żyć i Stały Się Zmieszanymi Zombie!!?

Dałem, cholera radę! Jeden film, trzy podejścia i prawie dziesięć prób wyłączenia tego gówna, to statystyka mojego obcowania z tą szmirą. Z pewnością zaciekawił was już sam tytuł, owiany aurą tajemniczości i dający do myślenia, niczym pisane na kolanie, pseudofilozoficzne teksty Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego, którymi zachwyca się dzisiejsza młodzież.

Powiem wam absolutnie szczerze, gówno zrozumiałem z tego filmu, choć starałem się jak najbardziej. Spędzanie czasu przed monitorem przypominało trzymanie palców w ognisku, z którego co rusz chciałem je wyciągnąć, niestety, żeby mieć jak największe pojęcie o recenzowanym obrazie, trzeba go oglądnąć do końca.
Fabuły nawet nie będę streszczał, bo jak już wspomniałem, chuja z tego wiem. Lepiej bawiłem się nawet przy „Jurajskim rekinie” i „Ataku mega karaczanów”, co wcale nie jest żadnym plusem dla wspomnianych arcydzieł, ale w pełni obrazuje moje odczucia co do tego kurewstwa.
Jako ciekawostkę dodam, że film ten powstał w 1964 roku, w którym aż sto trzydzieści jeden osób zginęło w wyniku trzęsienia ziemi na Alasce, a straty materialne oscylowały w okolicach 300mln dolarów. W tym wypadku należy się jednak zastanowić, czy katastrofa na Alasce, która pochłonęła tyle ofiar i pieniędzy, była najtragiczniejszym wydarzeniem owego roku? Odpowiedź poznacie, jeśli znajdziecie w sobie dość odwagi, by to oglądnąć.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=gMMkrdy1_0I

Werdykt:

Podobało Ci się?

1 0

1 komentarz

  1. Ja bym dał 15 piw i mysle że to byłoby mało….

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.