Miasto duchów

GHOST TOWN
MIASTO DUCHÓW

 

Zawsze byłem ciekaw co by się stało, gdyby połączyć „Predatora”, „Mortal Kombat”, Lśnienie” oraz „The Thing” w jeden, spektakularny film i z zaskoczenia zaprezentować to widzom pod tytułem, który nie kojarzy się z żadną z tych produkcji.

 

Niestety, mogę dalej tylko marzyć, ponieważ akurat w „Mieście duchów”, mamy do czynienia z co najwyżej „Powrotem do przeszłości III”. Ale zawsze to coś.

Głównym bohaterem, któremu z braku laku przyjdzie wam kibicować, jest wiecznie nieogolony, lecz całkiem sprawnie władający bronią palną gliniarz, który musi rozwiązać mroczną tajemnicę z przeszłości. Zapewne wolałby leżeć na plecach i oglądać pornosy z karłami, ale cóż, tym razem facet nie ma wyjścia.

 

Do tego czynu „zachęca” go spoczywający pod ziemią szeryf, który uważa młodzika za wybrańca, mogącego oczyścić przeklęte miasteczko ze zła, jakie się w nim bezwstydnie i nachalnie zalęgło.

Przyjmuje ono postać zamaskowanego człeka na czarnym koniu, z którym spróchniały i przypominający wysuszonego arbuza stróż prawa ma od dawna przysłowiową „kosę”, a jedynym, który może wyrównać rachunki jest pomagier z przyszłości.

 

Nasz cwaniaczkowaty rewolwerowiec chcąc nie chcąc wyrusza do miasta pełnego trupów i duchów, a prócz konfrontacji z mrocznym jeźdźcem, interesuję go również odzyskanie porwanej blond paniusi z własnego świata, która w tym samym dniu miała brać ślub.

Kręcąc się wokół niczym gówno w przerębli, dowiaduje się coraz więcej o dziejach miasta, a także spotyka kowala oraz jego podopieczną, która ma na niego taką chcicę, że okoliczne psy i koty z respektem trzymają się od niej z daleka.

 

Tyle o fabule, która jak sami widzicie, nie grzeszy niczym ciekawym. Cała reszta niestety też nie odstaje od średniej krajowej, a do tego bezpiecznie dryfuje na bezpiecznych wodach nijakości.

 

Co ja zresztą będę wam gadał, jak nie wierzycie, sami się z tym spróbujcie.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.