BERMUDA TENTACLES 
 MACKI TRÓJKĄTA BERMUDZKIEGO
Linda Hamilton, znana z roli matki Johna Connora w Terminatorze 2 po raz kolejny gra twardą babkę, na której nie jeden amator zęby połamał. 
Tym razem dzielna staruszka (jak ten czas leci, nie?) jest ważną szychą w amerykańskiej marynarce i ma na pieńku z podejrzanie młodym komandorem, który w przeszłości sprzeciwił się jej rozkazom. 
Fabuła kręci się wokół prezydenta, którego samolot został strącony gdzieś w okolicy trójkąta bermudzkiego, a on sam czeka na ratunek w kapsule znajdującej się pod wodą. 
Jakby nie mało było problemów ekipy ratowniczej, to nie dość, że gościowi kończy się powietrze to na dodatek dziwne stworzenia będące prawdopodobnie częścią większej istoty przez półtorej grzmocą mackami w lotniskowiec.
 Akcji jest dużo, efekty dają radę, a czas spędzony na podziwianiu perypetii dzielnych wojaków minął mi zaskakująco fajnie.
P.S. Fani Lindy i wielbiciele seksownych staruszek mogą zarzucić sobie ten film już po jednym browarze, z zastrzeżeniem, żeby w miejsce drugiego przygotować lubrykant i chusteczki.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:
Udostępnij.

Zostaw komentarz