Krwawe jezioro: Atak zabójczych minogów


BLOOD LAKE: ATTACK OF THE KILLER LAMPREYS
KRWAWE JEZIORO: ATAK ZABÓJCZYCH MINOGÓW

Andrzej Wajda powiedział kiedyś bardzo ciekawą rzecz: „Nie jest ważne to, jakie przesłanie zawiera twój film, jucha i cycki zamaskują niemal każdą niedoskonałość”
Po głębokim zastanowieniu się, niestety nie mogę zgodzić się z naszym rodzimym guru, choć nie da się nie docenić logiki tej wypowiedzi.
Właściwie, zamiast produkować się nad tym jakie są plusy i minusy tego filmu, mógłbym po prostu powiedzieć, że wasz bohater z dzieciństwa, szalony doktorek znany z „Powrotu do przeszłości” jest tutaj gwałcony analnie przez minoga…
Żal, wstyd, napisy końcowe… Chcielibyście zobaczyć tak spektakularny upadek swego idola? Jeśli jesteście oddanymi czytelnikami tego bloga (co samo w sobie jest przerażające) to myślę, że sobie tego nie odpuścicie.
Co prócz fatalnego plakatu i wspomnianej sceny prezentuje sobą ta produkcja?
Użycie lokówki jako zabójczej broni (nie pytajcie mnie, skąd wiem co to), kilka zbliżeń z samego środka akcji i fatalne efekty komputerowe.
 Pewnie zastanawiacie się, dlaczego ani tyćko nie wspomniałem o warstwie fabularnej, hm?
Nie zrobiłem tego, ponieważ jest ona tylko dodatkiem mającym usprawiedliwić sieczkę w wykonaniu tytułowych potworów.
Gdyby poprawiono kilka rzeczy, jak dla przykładu lepsze gore czy CGI, może wyszłoby z tego coś bardziej zjadliwego, a tak, po raz kolejny muszę zaprezentować wam typowego i nie kompletnie sztampowego przeciętniaka.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=7RaX5UQKi68&feature=kp

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. Chylę czoła przed Twoim wyrafinowanym gustem filmowym.

    Odpowiedz
  2. Żartujesz? Ja sam chylę czoła przed sobą. Przecież to istna śmietanka kinematografii.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.